Oferty pracy

logo 80
SPÓŁKA CIEPŁOWNICZO – ENERGETYCZNA JAWORZNO III SP. Z O.O.
43-603 Jaworzno, Al. Tysiąclecia 7
Nasza Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej TAURON Polska Energia S.A. Podstawowym przedmiotem działalności Spółki jest produkcja i dystrybucja energii cieplnej na potrzeby odbiorców komunalnych, spółdzielczych, przemysłowych, prywatnych itp. Produktem oferowanym przez SCE Jaworzno III sp. z o.o. jest energia cieplna stosowana do ogrzewania budynków, podgrzewania wody użytkowej oraz do procesów technologicznych w przemyśle.
***

Inżynier Elektryk

Do podstawowych obowiązków na oferowanym stanowisku będzie należało:

 1. Projektowanie instalacji elektrycznych
 2. Wykonywanie dokumentacji projektowej, powykonawczej i technicznej z zakresu instalacji elektrycznych
 3. Rozwiązywanie problemów technicznych u Klientów i wewnątrz firmy
 4. Wykonywanie analiz i opracowań technicznych
 5. Przygotowywanie kalkulacji wraz z ofertowaniem
 6. Nadzór nad pracami prowadzonymi przez firmy zewnętrzne.
 7. Nadzór nad pracami elektrycznymi instalacji będących własnością Spółki.

Wymagania:

 1. Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym
 2. Świadectwo Kwalifikacyjne do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych E1i D1
 3. Znajomość Prawa Energetycznego, Prawa Budowlanego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych
 4. Znajomość aktualnych przepisów branżowych
 5. Prawo jazdy kat B
 6. Obsługa programów Word, Excel, AutoCAD,

Oferujemy:

 1. Stabilne zatrudnienie w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
 2. Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
 3. Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres:

43-603 Jaworzno, al. Tysiąclecia 7 lub na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Administratorem danych pozyskiwanych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji jest Spółka Ciepłowniczo-Energetyczna Jaworzno III Sp. z o.o. Dane w postaci imienia, nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia przetwarzane są w oparciu o przepisy Kodeksu Pracy, a pozostałe dane wskazane na dokumentach aplikacyjnych – na podstawie dobrowolnej zgody kandydata. Zgodę można wycofać poprzez kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Brak podania tych dodatkowych danych nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału z procesie rekrutacji.

Osoba składająca aplikację posiada prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych. Każdy posiada także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych przez okres nie dłuższy niż 30 dni od momentu rozstrzygnięcia rekrutacji.

W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się z inspektorem ochrony danych pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W tej kategorii obecnie nie ma artykułów.