Image
Image
Image

Projekty współfinansowane z Funduszy Europejskich


Spółka Ciepłowniczo-Energetyczna Jaworzno III Sp. z o.o. w Jaworznie realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:

Poprawa efektywności dystrybucji ciepła poprzez likwidację niskiej emisji na terenie miasta Jaworzna - etap II, POIS.01.07.02-00-0020/16

Celem projektu jest: ochrona powietrza poprzez zmniejszenie emisji ciepła, zwiększenie efektywności energetycznej oraz ograniczenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery.

Cel ten zostanie osiągnięty poprzez likwidację grupowych stacji wymienników ciepła SWC Zacisze, SWC Różana, SWC Administracyjne, SWC Leopold i SWC Obóz oraz sieci niskoparametrowej i wykonanie preizolowanych wysokosprawnych sieci ciepłowniczych z przyłączami do budynków.

Wartość projektu: 4 638 894,91 zł

Dofinansowanie projektu z UE: Spółka Ciepłowniczo-Energetyczna Jaworzno III może uzyskać dofinansowanie w wysokości 3 108 226,76 PLN.

Beneficjent informuje o funkcjonowaniu mechanizmu umożliwiającego sygnalizowanie o potencjalnych nieprawidłowościach lub nadużyciach finansowych. W celu zgłoszenia nieprawidłowości należy skorzystać z formularza, znajdującego się na stronie internetowej http://www.pois.gov.pl/strony/zglaszanie-nieprawidlowosci/ lub wysłać wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zadania realizowane w ramach projektu nr POIS.01.07.02-00-0020/16-00:

 1. „Poprawa efektywności dystrybucji ciepła poprzez budowę preizolowanej sieci ciepłowniczej i likwidacja niskoparametrowej sieci ciepłowniczej z SWC Obóz w Jaworznie”

  Rozstrzygnięte postępowania: Ogłoszenie nr 1093863

  Zdjęcia z terenu budowy:

  likwidacja sieci np z SWC Obózlikwidacja sieci np z SWC Obóz

 2. „Poprawa efektywności dystrybucji ciepła poprzez budowę preizolowanej sieci ciepłowniczej i likwidacja niskoparametrowej sieci ciepłowniczej z SWC Różana w Jaworznie”

  Rozstrzygnięte postępowania: Ogłoszenie nr 1093061

  Zdjęcia z terenu budowy:

  SWC RozanaSWC Rozana

 3. „Poprawa efektywności dystrybucji ciepła poprzez budowę preizolowanej sieci ciepłowniczej i likwidacja niskoparametrowej sieci ciepłowniczej z SWC Zacisze w Jaworznie”

  Rozstrzygnięte postępowania: Ogłoszenie nr 1084018

  Zdjęcia z terenu budowy:

  likwidacja sieci n.p. z SWC Zaciszelikwidacja sieci np z SWC Zacisze

 4. „Poprawa efektywności dystrybucji ciepła poprzez budowę preizolowanej sieci ciepłowniczej i likwidacja niskoparametrowej sieci ciepłowniczej z SWC Leopold w Jaworznie”

  Rozstrzygnięte postępowania: Ogłoszenie nr 1122696 Postępowanie: Ogłoszenie nr 1172266

 5. „Poprawa efektywności dystrybucji ciepła poprzez budowę preizolowanej sieci ciepłowniczej i likwidację niskoparametrowej sieci ciepłowniczej z SWC Administracyjne w Jaworznie”

  Postępowanie unieważnione: Ogłoszenie nr 1128490

  Rozstrzygnięte postępowania: Ogłoszenie nr 1134254